Masážní a relaxační vířivé vany dodáváme včetně kompletní technologie vody.

VÍŘIVKA V PODLAZE

Vířivky AKRYLÁTOVÉ ZAPUŠTĚNÉ

Akrylátovou vířivou není problém zapustit do podlahy, pomůžeme vybrat, tak aby Vám plně vyhovovala. Unikátní kombinace masážních trysek v každé variantě si najde svého spokojeného zákazníka. V rámci skeletu můžete mít pohodlná tvarovaná lehátka nebo sedátka. 

Technologie u zapuštěných vířivých van se umístí do šachty vedle vířivky. Ohřev vody můžeme zajistit klasicky elektrickou patronou nebo v novostavbách se v projektu již počítá s napojením  na topný zdroj Vašeho domu např. plynový kotel.

vířivka saphire

Vířivky AKRYLÁTOVÉ STOJÍCÍ

Volně stojící vířivka na zahradě i v interiéru je to pravé pro relaxaci. Instalace je rychlá, jelikož vířivka se přiveze v jednom kuse a usadí na místo. Veškerá technologie je schovaná za obložením vířivky, které je typové nebo může být např. ze dřeva či sladěné s materiálem terasy. Celé těleso je také tepelně izolované.

Samotný vnitřní skelet vířivky je vyroben z vysoce kvalitního hloubkově probarveného leštěného akrylátu.  Každá vířivka lze doplnit o příslušenství jakým je termokryt na hladinu nebo schůdky.

vířivka na míru

Vířivky NA MÍRU

Vířivku Vám umíme vyrobit přesně podle Vašich představ. Výsledné dílo bude krásným doplňkem Vašeho interiéru.

Železobetonová konstrukce na míru umožňuje volbu libovolného tvaru, rozmístění hydromasážních a vzduchových trysek i volbu obkladu.

Technologie se umístí do šachty vedle vířivky nebo pro lepší obslužnost do technické místnost. Při provedení vířivky v interiéru věnujte důkladnou pozornost návrhu výměny vzduchu v  místnosti. Projekt pro Vás rádi zpracujeme.

komerční vířivka

Vířivky KOMERČNÍ

Pokud plánujete svůj hotel nebo penzion rozšířit o relaxační wellness zónu, jistě počítáte s umístěním vířivky. U nás si vyberete ze široké nabídky provedení masážních a relaxačních bazénů na míru i typových. 

Skelet vířivky může být akrylátový nebo zděný s obkladem. Všechny komerční vířivky (koupelové bazény) dodáváme včetně kompletní technologie vody. Zpracujeme pro Vás komplexní projekt technologií odpovídající hygienickým požadavkům daných zákonem.

Napište nám

Váš dotaz nebo poptávku nám můžete napsat do formuláře. 
Můžete využít také následující kontakty:

+420 723 279 946 +420 220 517 233

info@bazenyasauny.cz

Celé jméno