Bazény na míru

Dle přání zákazníka - od projektu k prvnímu koupání.

Bazény na míru

Rozhodli jste se pro realizaci bazénu, ale co dál? V hlavě se Vám začínají množit otázky "Jaký materiál, tvar, bazén malý, velký, hluboký, mělký, dám bazén na zahradu nebo raději do domu a z jakého materiálu...???" Neváhejte, nebojte se zeptat a zavolejte nám nebo k nám pošlete svého architekta či projektanta.

V dnešní době se nejčastěji dodávají bazény z polypropylenu, laminátu, nerezové nebo betonové s obkladem či folií. Každý materiál má samozřejmě své určité technické vlastnosti a při výběru by se na ně nemělo zapomínat. Nechte si odborně poradit a investujte své finance rozumně do trvalé výstavby se zárukou životnosti.


Keramické bazény

Bazény s keramickou mozaikou představují luxusní variantu provedení pro Váš vnitřní, ale i venkovní bazén. Jejich velkou výhodou je možnost se přizpůsobit jakémukoli tvaru a hloubce bazénu, ale vytvořit si i svůj vzor.

Fóliové bazény

Bazény s fóliovou povrchovou úpravou přitahují zejména pro svou cenovou dostupnost, ale také dlouhou životnost. Fólie je navíc UV stabilní, takže Vámi vybrané barevné provedení nevybledne na slunci.

Nerezové bazény

Bazény z nerezové oceli jsou v současnosti velmi žádané pro svůj atraktivní vzhled, čistotu tvarů, ale i dlouhou životnost, hladký povrch beze spár nebo snadnou hygienu. Zalíbí se jistě i Vám.

Bazény s mozaikou

Bazény se skleněnou mozaikou jsou atraktivní svým vzhledem, ale také praktické. Díky mozaice si můžete vybrat své barevné provedení, vzor nebo si sestavit logo. Mozaika se také přizpůsobí různým tvarům a hloubce bazénu.

Další fotografie - Fóliové bazény

Další fotografie - Bazény s mozaikou

Další fotografie - Venkovní bazény