Bazény na míru

Dle přání zákazníka - od projektu k prvnímu koupání.

Bazény na míru

Rozhodli jste se pro realizaci bazénu, ale co dál? V hlavě se Vám začínají množit otázky "Jaký materiál, tvar, bazén malý, velký, hluboký, mělký, dám bazén na zahradu nebo raději do domu a z jakého materiálu...???" Neváhejte, se nás zeptat, jsme tu pro Vás. Zavolejte nám, napište nebo se stavte osobně, Můžete k námposlat svého architekta či projektanta.

V dnešní době se nejčastěji dodávají bazény z polypropylenu, laminátu, nerezové nebo betonové s obkladem či folií. Každý materiál má samozřejmě své určité technické vlastnosti a při výběru by se na ně nemělo zapomínat. Nechte si odborně poradit, bazény navrhujeme a stavíme již 20 let. Investujte své finance rozumně do trvalé výstavby se zárukou životnosti.


Bazény s obkladem

Bazény s keramickou mozaikou představují luxusní variantu provedení pro Váš bazén. Díky mozaice si můžete vybrat své barevné provedení, vzor nebo si sestavit logo. Mozaika se také přizpůsobí různým tvarům a hloubce bazénu.

Fóliové bazény

Bazény s fóliovou povrchovou úpravou přitahují zejména pro svou cenovou dostupnost, ale také dlouhou životnost. Fólie je navíc UV stabilní, takže Vámi vybrané barevné provedení nevybledne na slunci.

VÍCE o fóliových bazénech

Nerezové bazény

Bazény z nerezové oceli jsou v současnosti velmi žádané pro svůj atraktivní vzhled, čistotu tvarů, ale i dlouhou životnost, hladký povrch beze spár nebo snadnou hygienu. Zalíbí se jistě i Vám.


Fotografie - Fóliové bazény

Fotografie - Bazény s obkladem (bazény s mozaikou / bazény keramické)

Další fotografie - Venkovní bazény

Kontakt