Parní lázeň přispívá k zotavení a uvolnění a napomáhá pěstování krásy. 

Na rozdíl od klimatu v sauně se u parní lázně jedná o vlhkou teplou lázeň, velmi příznivě působící na lidský organizmus.

parní lázeň

PROVEDENÍ KABINY

Parní lázeň zhotovíme na míru v jakémkoli tvaru a rozměru, montáž se provádí z prefabrikovaných dílů, povrchovou úpravu tvoří skleněná mozaika, kámen nebo keramika. Interiér kabiny může mít tvarovaná lehátka nebo klasické lavice s opěradlem.

Srdcem každé parní kabiny je parogenerátor, který vyvíjí páru. Hlavní funkce generátoru může být doplněna dalšími zařízeními, jako je dávkovací zařízení vonných esencí nebo vytváření solného klimatu. Atmosféru v parní lázni Vám může zpříjemnit i reprodukovaná hudba či speciální osvětlení.

pára prosklená

KAM KABINU UMÍSTIT

Pro parní kabinu vám stačí prostor ve velikosti sprchového koutu, tedy relax v parní kabince si můžete dopřát i v bytě v koupelně. Dokážeme se přizpůsobit každému prostoru. Pro zachování komfortu je vhodné počítat s prostorem 2m3 na 1 osobu.  

Technická část kabiny pak obsahuje generátor páry, pro který budete potřebovat vhodný  prostor o velikosti minimálně 1x1x1m, ale samozřejmě záleží na velikosti kabiny.

Pokud máte z rodinného domu krásný výhled do přírody, můžeme ho zakomponovat do provedení kabiny velkým proskleným oknem s výhledem do exteriéru.

hammam

TYPY PARNÍCH KABIN

AROMA LÁZEŇ "BYLINNÁ"
- klasická parní lázeň, páry jsou prosycené vonnými esencemi  

SOLNÁ LÁZEŇ
- parní kabina v níž je do proudící páry uvolňován vysoký obsah solí  

RHASSOUL "RASUL" LÁZEŇ
- typ lázně, kde se používá marocký jíl či léčivé bahno, ke vtírání do kůže 

TEPIDARIUM
 - lázeň s teplotou cca 40°C a mírné vlhko, vhodná pro relaxaci po jiných procedurách

HAMMAM
- kabina v jejímž středu stojí vyhřívaný kamenný stůl na masáže pomocí speciální žínky a pěny

projekt

NÁVRH KABINY

Zajistíme vše potřebné k realizaci - nevíte kam kabinu umístit, potřebujete podklady pro kolaudaci, technické podklady pro své stavaře. Zpracujeme projektovou dokumentaci, poradíme s výběrem materiálů a umístěním technologií. Na přání zhotovíme 3D vizualizace. 

Napište nám

Váš dotaz nebo poptávku nám můžete napsat do formuláře. 
Můžete využít také následující kontakty:

+420 723 279 946 +420 220 517 233

info@bazenyasauny.cz

Celé jméno