Sauny na míru

Přemýšlíte o sauně? Nechte se inspirovat.

Sauny na míru

Saunu vám vyrobíme na míru dle vašich představ do nejmenšího detailu. Dodáváme sauny pro privátní užití i sauny do veřejných provozů. Zkonzultujte s námi vaše požadavky na velikost, styl, provedení, cenu... Sauny mohou být vyrobeny jako samostatné objekty nebo vestavěné do obezděného prostoru. Pro výrobu kabiny používáme pouze materiály vysoké kvality, jako je severský smrk, topol, cedr a hemlock. Vnitřní vybavení sauny doporučujeme provést z africké vrby abachi, jelikož vstřebává jen málo tepla a je tedy pro styk s pokožkou příjemně teplá.

V naší nabídce najdete například následující sauny:

Finské sauny

Tradiční finské sauny jsou stálicí mezi saunami pro své pozitivní účinky na lidský organizmus. U nás si vyberete saunu jak pro domácí užití, tak pro komerční prostory. S výběrem té vhodné vám poradíme.

Solné sauny

V naší nabídce najdete i jednu z posledních novinek v saunování - solnou saunu. Její speciální mikroklima je vytvářené obkladem ze solných cihel a příjemnou teplotou i vlhkostí.

Infra sauny

Infrasauna je specifickým druhem sauny, kde teplo je vytvářeno infrazářiči, jejichž paprsky se mění v teplo až po kontaktu s tělem. Hloubkové prohřívání má pozitivní účinky na chronická onemocnění.

BIO sauny

BIO saunu můžeme doporučit každému, komu nevyhovují vysoké teploty a sucho klasické finské sauny. V BIO sauně najdete naopak příjemnou kombinaci parní sauny a finské sauny, tedy vyšší vlhkost a nižší teplotu.Saunové desky - panelové sauny

Oblíbené sauny z dýhovaných desek. Díky velkým formátům obkladů a široké škále dřevěných povrchů Vám vytvoříme ze saunové kabiny prostor, ve kterém se bude snoubit moderní design s tradicí saunování.

Více o panelových saunách

Vliv sauny na zdraví

Saunování především podporuje a posiluje imunitu organismu. Pokud při saunování použijete i různé doplňky k ošetření kůže jako lufy, kartáče, med apod. zvýšíte tím také příznivý účinek kosmetický. Vyplavuje se maz a nečistoty z kožních pórů, zlepšuje se dýchání kůže, zvětšuje se její vláčnost, svěžest i vzhled.

Reference sauny

panelová sauna
proskená sauna
sauna okno
sauna panel
sauna plamínky
sauna sklo
sauna smrk
sauna vestavěná
saunové led
saunové osvetleni
saunové podsviceni
staré dřevo sauna
sauna cedr
sauna důl světlo
Kontakt