Sauny na míru

Přemýšlíte o sauně? Nechte se inspirovat.

Sauny na míru

Saunu Vám vyrobíme na míru dle Vašich představ do nejmenšího detailu. Dodáváme sauny pro privátní užití i do veřejných provozů. Mohou být vyrobeny jako samostatné objekty nebo vestavěné do obezděného prostoru. Pro výrobu kabiny používáme pouze materiály vysoké kvality, jako je severský smrk, topol, cedr a hemlock. Vnitřní vybavení sauny doporučujeme provést z africké vrby abachi, jelikož vstřebává jen málo tepla a je tedy pro styk s pokožkou příjemně teplá.

V naší nabídce najdete:

Finské sauny

Tradiční finské sauny jsou stálicí mezi saunami pro své pozitivní účinky na lidský organizmus. U nás si vyberete saunu jak pro domácí užití, tak pro komerční prostory. S výběrem té vohodné Vám poradíme.

Solné sauny

V naší nabídce najdete i jednu z posledních novinek v saunování - solnou saunu. Její speciální mikroklima je vytvářené obkladem ze solných cihel a příjemnou teplotou i vlhkostí. Přečtěte si o ní více.

Infra sauny

Infrasauna je specifickým druhem sauny, kde teplo je vytvářeno infrazářiči, jejichž paprsky se mění v teplo až po kontaktu s tělem. Hloubkové prohřívání má poztivní účinky na chronická onemocnění.

BIO sauny

BIO saunu můžeme doporučit každému, komu nevyhovují vysoké teploty a sucho klasické finské sauny. V BIO sauně najdete naopak příjemnou kombinaci parní sauny a finské sauny, tedy vyšší vlhkost a nižší teplotu.Vliv sauny na zdraví

Saunování především podporuje a posiluje imunitu organismu. Pokud při saunování použijete i různé doplňky k ošetření kůže jako lufy, kartáče, med apod. zvýšíte tím také příznivý účinek kosmetický. Vyplavuje se maz a nečistoty z kožních pórů, zlepšuje se dýchání kůže, zvětšuje se její vláčnost, svěžest i vzhled.

Reference sauny