Parní lázně na míru

Udělejte něco pro zdraví - ať už své nebo někoho jiného

Parní lázně na míru

Parní lázeň slouží jako prevence onemocnění, přispívá k zotavení a uvolnění a napomáhá pěstování krásy. Je to příjemné místo, kde se lze dobře vypotit, podobně jako v sauně, ale za úplně jiných klimatických podmínek. Na rozdíl od klimatu v sauně se u parní lázně jedná o vlhkou teplou lázeň. Vysoká vlhkost vzduchu (až 100 %) vytváří s teplotou (40 – 55 °C) jedinečné klima, které velmi příznivě působí na lidský organizmus.

Parní lázeň zhotovíme na míru v jakémkoli tvaru a rozměru pro 1 - 15 osob, montáž se provádí z prefabrikovaných dílů, povrchovou úpravu tvoří skleněná mozaika, kámen nebo keramika.
Srdcem každé parní kabiny je parogenerátor, který vyvíjí páru. Hlavní funkce generátoru může být doplněna dalšími zařízeními, jako je dávkovací zařízení vonných esencí nebo vytváření solného klimatu. Atmosféru v parní lázni Vám může zpříjemnit i reprodukovaná hudba či speciální osvětlení.

Aroma lázeň

Aroma lázeň je obdobou parní lázně s tím rozdílem, že její páry jsou prosycené vonnými esencemi z různých bylinek. Jejich inhalace napomáhá k uvolnění těla i mysli a navození pozitivní nálady.

Solná lázeň

Solná lázeň představuje parní kabinu, kde je léčebné prostředí vytvářené vysokým obsahem solí uvolňovaných do proudící páry. Podívejte se na naši nabídku blíže a tuto lázeň si zamilujete jistě i Vy.

RASUl lázeň

Rasul lázeň je speciální typ lázně, kde se používá marocký jíl. Poznejte blahodárné účinky tohoto jílu na Vaši pokožku. Je ideální zejména pro problematickou pleť, kterou čistí, vyhlazuje a udržuje dlouho mladou.

tepidarium

Jako tepidarium je označována teplá lázeň nebo místnost, kde je příjemné teplo a mírné vlhko. Tepidarium je tak skvělou odpočinkovou místností, kde si vychutnáte plně relaxaci po jiných procedurách.


Další reference

Kontakt