Bazény na míru

Dle přání zákazníka - od projektu k prvnímu koupání.

Bazény na míru

Rozhodli jste se pro realizaci bazénu, ale co dál? V hlavě se Vám začínají množit otázky. Jaký materiál bazénu vybrat? Jaký zvolit tvar bazénu? Bazén malý, velký, jak hluboký? Kolik stojí provoz bazénu? Dát bazén na zahradu nebo raději do domu? Neváhejte, se nás zeptat, jsme tu pro Vás. Zavolejte nám, napište nebo se stavte osobně. Můžete k nám poslat i svého architekta či projektanta.

V dnešní době se nejčastěji dodávají bazény z polypropylenu, laminátu, nerezové nebo betonové bazény s obkladem či folií. Každý materiál má samozřejmě své určité technické vlastnosti a při výběru by se na ně nemělo zapomínat. Nechte si odborně poradit, bazény navrhujeme a stavíme již 25 let. Investujte své finance rozumně do trvalé výstavby se zárukou životnosti.


Bazény s obkladem

Bazény s keramickou mozaikou představují luxusní variantu provedení pro Váš bazén. Díky mozaice si můžete vybrat své barevné provedení, vzor nebo si sestavit logo. Mozaika se také přizpůsobí různým tvarům a hloubce bazénu.

Fóliové bazény

Bazény s fóliovou povrchovou úpravou přitahují zejména pro svou cenovou dostupnost, ale také dlouhou životnost. Fólie je navíc UV stabilní, takže Vámi vybrané barevné provedení nevybledne na slunci.

VÍCE o fóliových bazénech

Nerezové bazény

Bazény z nerezové oceli jsou v současnosti velmi žádané pro svůj atraktivní vzhled, čistotu tvarů, ale i dlouhou životnost, hladký povrch beze spár nebo snadnou hygienu. Zalíbí se jistě i Vám.

VÍCE o Nerezových bazénech

Fotografie - Fóliové bazény

Fotografie - Bazény s obkladem (bazény s mozaikou / bazény keramické)

Další fotografie - Venkovní bazény

Kontakt