WELLness na míru

Na přání vše vymyslíme a a realizujeme - wellness nás baví...

Wellness na míru

Vířivky, sauny, parní lázně, Kneippův chodník

Termín wellness vychází z anglického spojení well-being, tzn. cítit se dobře, být v souladu sám se sebou, pěstovat kulturu těla, ducha a mysli. Udělejte maximum pro spokojenost svou i svých zákazníků. A co pro vás můžeme udělat my?

Vířivky
Nabízíme Vám širokou nabídku masážních a relaxačních vířivých van, které dodáváme včetně kompletní technologie vody. Můžete si vybrat z několika provedení – vířivé vany akrylátové, vířivé vany s dřevěným obložením, vířivé vany na míru, které zhotovíme dle Vašich představ. Pro náročné nabízíme též vířivé vany zn. Jacuzzi. Vířivé vany dodáváme pro privátní i komerční klientelu.

Sauny
Saunu Vám vyrobíme na míru dle Vašich představ do nejmenšího detailu. Dodáváme sauny pro privátní užití i do veřejných provozů. Mohou být vyrobeny jako samostatné objekty nebo vestavěné do obezděného prostoru. Pro výrobu kabiny používáme pouze materiály vysoké kvality, jako je severský smrk, topol, cedr a hemlock. Vnitřní vybavení sauny doporučujeme provést z africké vrby abachi, jelikož vstřebává jen málo tepla a je tedy pro styk s pokožkou příjemně teplá. V naší nabídce najdete: FINSKÉ SAUNY, SOLNÉ SAUNY, INFRA SAUNY, BIO SAUNY

Parní lázně
Parní lázeň slouží jako prevence onemocnění, přispívá k zotavení a uvolnění a napomáhá pěstování krásy. Je to příjemné místo, kde se lze dobře vypotit, podobně jako v sauně, ale za úplně jiných klimatických podmínek. Na rozdíl od klimatu v sauně se u parní lázně jedná o vlhkou teplou lázeň. Vysoká vlhkost vzduchu (až 100 %) vytváří s teplotou (40 – 55 °C) jedinečné klima, které velmi příznivě působí na lidský organizmus. Parní lázeň dodáváme ve dvou provedeních jako akrylátovou kabinu (pro 1 - 6 osob) nebo kabinu zhotovenou na míru. Na míru lze zhotovit jakýkoliv tvar a rozměr pro 1 - 15 osob, montáž se provádí z prefabrikovaných dílů, povrchovo úpravu tvoří skleněná mozaika, kámen nebo keramika. Srdcem každé parní kabiny je parogenerátor, který vyvíjí páru. Hlavní funkce generátoru může být doplněna dalšími zařízeními, jako je dávkovací zařízení vonných esencí nebo vytváření solného klimatu. Atmosféru v parní lázni Vám může zpříjemnit i reprodukovaná hudba či speciální osvětlení.

Kneippův chodník
Kneippův chodník je jedna z vodoléčebných a relaxačních procedur, které využívají střídání teplé a studené vody. Kneippův chodník je tvořen bazénky se studenou a teplou vodou. Teplá voda má okolo 40 °C studená okolo 12 °C. Pozvolna procházíte jednotlivými bazénky, které jsou navíc vyložené malými oblázky. Díky tomu dochází k masírování chodidel zespoda a vlivem střídání teplé a studené vody k prokrvení nohou. V teplé vodě se doporučuje přešlapovat jednu minutu, ve studené zhruba 5 vteřin. Tento cyklus je dobré několikrát opakovat. Poslední musí být pohyb ve studené vodě a pak následuje otření nohou dosucha.

Kontakt