Ostatní služby

Kneippův chodník, zážitkové sprchy, ledovače, příslušenství

Ostatní služby

Existuje široká škála doplňkových služeb a produktů, které jsme schopni každému zákazníkovi nabídnout. Jelikož je to doplňek, netvořili jsme pro každou položku zvláštní stránku, ale vše se dočtete zde.

Kneippův Chodník

Kneippův chodník je jedna z vodoléčebných a relaxačních procedur, které využívají střídání teplé a studené vody. Kneippův chodník je tvořen bazénky se studenou a teplou vodou. Teplá voda má okolo 40 °C studená okolo 12 °C. Pozvolna procházíte jednotlivými bazénky, které jsou navíc vyložené malými oblázky. Díky tomu dochází k masírování chodidel zespoda a vlivem střídání teplé a studené vody k prokrvení nohou. V teplé vodě se doporučuje přešlapovat jednu minutu, ve studené zhruba 5 vteřin. Tento cyklus je dobré několikrát opakovat. Poslední musí být pohyb ve studené vodě a pak následuje otření nohou dosucha.


Ledová kašna

Součástí wellness centren na míru je stále častěji ledová kašna. Kašna je plná ledové tříště. Ta slouží k ochlazování těla mírnějším způsobem než ledovou vodou. Takové ochlazování je vhodné proti kornatění cév a přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu.


Zážitkové sprchy

Celotělová masáž silným proudem vody, teplý tropický déšť obohacený exotickou v vůní, jakož i jemná mlha s osvěžujícími přísadami přesahuje možnosti dostupné doma ve vaší koupelně.
Ochlazovací sprchy - trend současnosti. Ochlazovací bazénky jsou na ústupu a jsou nahrazovány hygieničtějšími a provozně ekonomičtějšími sprchami. Módními trendy jsou různé sprchy s tropickými či monzunovými dešti, sprchy vytvářející mlhu nebo naopak vodopády. Všechny tyto doplňky jsou velice efektní a dotvářejí celkový dojem interiéru wellness oázy.

Vyhřívaná lehátka

Lehátka a lavice slouží k relaxaci a odpočinku na příjemně vyhřáté ploše 32 °C, která je tvarována dle argonometrie lidského těla, pro designové ztvárnění nabízíme velké množství pestrobarevných mozaiek.


Kontakt